|   DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA
N P T S Č P S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 

Nahajate se tukaj

    STROKOVNI DELAVCI ŠOLE

    STROKOVNI DELAVCI ŠOLE
    Učitelj Razrednik Poučuje e-naslov
    Avsec Jože 2.a zgodovina, sociologija, naravna in kulturna dediščina, poslovno komuniciranje, družboslovje, aktivno državljanstvo, razredništvo joze.avsec@grm-nm.si
    Beguš Anita   svetovalna delavka, organizatorica prehrane, koordinacija IP anita.begus@grm-nm.si
    Bojanc Marinka   matematika marinka.bojanc@grm-nm.si
    Bratkovič Urška   športna vzgoja urska.bratkovic@grm-nm.si
    Cujnik Zvijezdana   angleščina zvijezdana.cujnik@grm-nm.si
    Drmaž Lavrič Darinka  3.a kemija, biologija, naravoslovje, razredništvo darinka.drmaz.lavric@grm-nm.si
    Dvojmoč Andreja   praktični pouk kuharstva, organizatorica p.p., HACCP v učni kuhinji andreja.dvojmoc@grm-nm.si
    Gorše Irena 3.b angleščina, razredništvo irena.gorse@grm-nm.si
    Gril Novak Andreja 1.b praktični pouk kuharstva, razredništvo andreja.gril.novak@grm-nm.si
    Jarc Irena   nemščina irena.jarc@grm-nm.si
    Jarc Nina   geografija nina.jarc@grm-nm.si
    Košak Drago   prehrana v strokovnih modulih drago.kosak@grm-nm.si
    Lipej Kastrevc Alenka 4.b ekonomija v strokovnih modulih, razredništvo alenka.lipej.kastrevc@grm-nm.si
    Mehle Urška 2.b slovenščina, razredništvo urska.mehle@grm-nm.si
    Mežič Franci   praktični pouk strežbe franci.mezic@grm-nm.si
    Mihelič Urška   matematika urska.mihelic@grm-nm.si
    Mlakar Maja   umetnost maja.mlakar@grm-nm.si
    Mostek Irena   informatika irena.mostek@grm-nm.si
    Možina Anica   knjižničarka anica.mozina@grm-nm.si
    Novak Luka   fizika novak.luka@grm-nm.si
    Pajer Anica 5.a prehrana v strokovnih modulih, razredništvo anica.pajer@grm-nm.si
    Pečarič Robert 4.a praktični pouk kuharstva in strežbe, razredništvo robert.pecaric@grm-nm.si
    Ravnih Tatjana   praktični pouk kuharstva tatjana.ravnih@grm-nm.si
    Repnik Sebastjan   praktični pouk turizma, turizem sebastjan.repnik@grm-nm.si
    Skubic Avsec Maja   slovenščina, ravnateljica maja.skubic.avsec@grm-nm.si
    Šterk Slavica   praktični pouk turizma, turizem v strokovnih modulih slavica.sterk@grm-nm.si
    Šuran Luciana   italijanščina luciana.suran@grm-nm.si
    Teršar Zalar Katarina 1.a športna vzgoja, zdravstvena vzgoja, razredništvo katarina.teršar.zalar@grm-nm.si
    Zupan Rok   organizator PUD-a rok.zupan@grm-nm.si