|   DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA
N P T S Č P S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 
OBJEM

Nahajate se tukaj

    GOVORILNE URE

    Na šoli želimo, da starši redno obiskujete roditeljske  sestanke in govorilne ure.  Roditeljska sestanka bosta v mesecu septembru ter po koncu prvega ocenjevalnega obdobja (januarja 2018).
    Govorilne ure bodo potekale vsako prvo delovno sredo v mesecu novembru, decembru, marcu, aprilu in maju, praviloma med 16.00 in 17.00 uro. Decembra in aprila bodo na govorilnih urah prisotni vsi učitelji, kot tudi na obeh roditeljskih sestankih. Za druge termine popoldanskih govorilnih ur  ter dopoldanske termine se starši lahko dogovorijo z razrednikom.
    Na pogovor s posameznim učiteljem lahko pridete tudi v času dopoldanskih govorilnih ur, dan in uro bo objavljena na šolskih spletnih straneh.
    Starši bodo lahko informacije o ocenah in izostankih dijakov dobili tudi preko e-Asistenta.
     
     

    RODITELJSKI SESTANKI

     
    1. roditeljski sestanek
    12.09.2018         za  3., 4. in 5.letnike.
    13.09.2018         za 1. in 2. letnike.
     
     
     
    2. roditeljski sestanek
    22.01.2017           za 3, 4. in 5. letnike.
    23.01.2017           za 1. in 2. letnike.
     6.03.2018           za 3. B oddelek.
     
     
    GOVORILNE URE
    Vsak prva delovna sreda v novembru, decembru, marcu, aprilu in maju med 16.00 in 17.00 uro.

    Govorilne ure strokovnih delavcev za dijake in starše
     

    Ime in priimek Termin
    1. Urška Mehle Četrtek, 9.55 -10.40
    2. Irena Gorše Ponedeljek, 7.00-7.50
    3. Katarina Teršar Zalar Ponedeljek, 9.55 -10.40
    4. Darinka Drmaž Lavrič Četrtek, 8.40 -9.25
    5. Marinka Bojanc Torek, 10.45 -11.30
    6. Anica Oblak Janko Ponedeljek, 10.00 -11.00
    7. Maja Skubic Avsec Sreda, 13.00 – 14.00
    8. Anica Pajer Torek, 12.25 – 13.10
    9. Alenka Lipej Kastrevec Ponedeljek, 8.40 -9.25
    10. Marija Turk Četrtek, 10.00 -11.00
    11. Irena Jarc Torek, 10.00 -10.30
    12. Marjeta Dolinar Torek, 10.00 – 11.00
    13. Anita Beguš  
    14. Andrej Lapanje Četrtek, 7.50 -8.35
    15. Jožica Medle Petek, 8.00 -8.35
    16. Luka Novak Torek, 12.25 -13.10
    17. Anica Strojin Sreda, 9.55 -10.40
    18. Slavica Šterk Ponedeljek, 8.40 -9.25
    19. Silvestra Zupančič Ponedeljek, 9.55 -10.40
    20. Urška Mihelič Torek, 10.45 -11.45
    21. Andreja Dvojmoč Ponedeljek, 12.25 -13.10
    22. Simon Janša  
    23. Polona Pegam Četrtek, 11.35 -12.20
    24. Ivan Kočevar Ponedeljek, 10.45 -11.30
    25. Franci Mežič  
    26. Rok Zupan  
    27. Toni Cimermančič Ponedeljek, 13.10 -14.00
    28. Tatjana Ravnih  
    29. Drago Košak Torek, 9.55 -10.40
    30. Sebastjan Repnik Petek, 9.00 -9.45
    31. Jože Avsec Sreda, 9.55 -10.40