|   DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA

Nahajate se tukaj

    STROKOVNI DELAVCI ŠOLE

    STROKOVNI DELAVCI ŠOLE

    Učitelj

    Razrednik

    Poučuje

    e-naslov

    Katarina Teršar Zalar

    1.a

    športna vzgoja, zdravstvena vzgoja

    katarina.tersar.zala@grm-nm.si

    Andreja Gril Novak 1.b

    praktični pouk kuharstva, razredništvo

    andreja.gril.novak@grm-nm.si

    Jože Avsec

    2.a zgodovina, sociologija, naravna in kulturna dediščina,
    poslovno komuniciranje, družboslovje, aktivno
    državljanstvo
    joze.avsec@grm-nm.si

    Urška Mehle

    2.b

    slovenščina

    urska.mehle@grm-nm.si

    Darinka Drmaž Lavrič

    3.a kemija, biologija, naravoslovje darinaka.drmaz.lavric@grm-nm.si

    Irena Gorše

    3.b angleščina irena.gorse@grm-nm.si

    Robert Pečarič

    4.a praktični pouk kuharstva in strežbe robert.pecaric@grm-nm.si

    Alenka Lipej Kastrevec

    4.b ekonomija v strokovnih modulih alenka.lipej.kastrevec@grm-nm.si
    Anica Pajer 5.a

    prehrana v strokovnih modulih

    anica.pajer@grm-nm.si

    Zvijezdana Cujnik

     

    angleščina

    zvijezdana.cujnik@grm-nm.si

    Urška bratkovič

     

    športna vzgoja

    urska.bratkovic@grm-nm.si

    Marinka Bojanc

     

    matematika

    marinka.bojanc@grm-nm.si

    Maja Skubic Avsec

     

    slovenščina, ravnateljica

    maja.skubic.avsec@grm-nm.si

    Anica Možina

     

    knjižničarka

    anica.mozina@grm-nm.si

    Irena Jarc

     

    nemščina

    irena.jarc@grm-nm.si

    Anita Beguš

     

    svetovalna delavka, organizatorica prehrane, koordinacija IP, koordinacija dela s tujci

    anita.begus@grm-nm.si

    Maja Mlakar

     

    umetnost

    maja.mlakar@grm-nm.si

    Luka Novak

     

    fizika

    luka.novak@grm-nm.si

    Slavica Šterk

     

    praktični pouk turizma, turizem v strokovnih modulih

    slavica.sterk@grm-nm.si

    Urška Mihelič

     

    matematika

    urska.mihelic@grm-nm.si

    Andreja Dvojmoč

     

    praktični pouk kuharstva, organizacija p.p., HACCAP v učni kuhinji

    andreja.dvojmoc@grm-nm.si

    Irena Mostek

     

    informatika

    irena.mostek@grm-nm.si

    Franci Mežič

     

    praktični pouk strežbe

    franci.mezic@grm-nm.si

    Rok Zupan

     

    organizator PUD-a

    rok.zupan@grm-nm.si

    Drago Košak

     

    prehrana v strokovnih modulih

    drago.kosak@grm-nm.si

    Tatjana Ravnih

     

    praktični pouk kuharstva

    tatjana.ravnih@grm-nm.si

    Luciana Šuran

     

    italijanščina 

    luciana.suran@grm-nm.si

    Nina Jarc  

    geografija

    nina.jarc@grm-nm.si

    Sebastjan Repnik

      praktični pouk turizma sebastjan.repnik@grm-nm.si

    Sara Strajnar

      slovenščina, angleščina sara.strajnar@grm-nm.si