|   DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA

Nahajate se tukaj

    STROKOVNI DELAVCI ŠOLE

     

    STROKOVNI DELAVCI ŠOLE

    Ime in priimek

    Razrednik

    Poučuje

    E-naslov

    1. Marinka Bojanc

    2. a

    matematika

    marinka.bojanc@guest.arnes.si

    2. Anica Oblak Janko

    2. b

    praktični pouk kuharstva, organizatorica p.p.

    anica.oblak-janko@guest.arnes.si

    3. Maja Skubic Avsec

    3. a

    slovenščina, zgodovina

    maja.skubic-avsec@guest.arnes.si

    4. Marija Turk

    3. b

    knjižničarka, praktični pouk kuharstva

    marija.turk1@guest.arnes.si

    5. Urška Mehle

    3. c

    slovenščina

    urska.mehle@guest.arnes.si

    6. Irena Gorše

    3. a

    angleščina, poslovno komuniciranje, družboslovje

    irena.gorse@guest.arnes.si

    7. Alenka Lipej Kastrevec

    4. b

    ekonomija v strokovnih modulih

    alenka.lipej@guest.arnes.si

    8. Irena Jarc

    1. a

    nemščina

    irena.krevs@guest.arnes.si

    9. Katarina Teršar Zalar

    5. a

    športna vzgoja, vzgoja za zdravje

    katarina.tersar-zalar@guest.arnes.si

    10. Anica Pajer

     

    prehrana v strokovnih modulih

    anica.pajer1@guest.arnes.si

    11. Marjeta Dolinar

     

    praktični pouk kuharstva in strežbe

    marjetka.dolinar@guest.arnes.si

    12. Darinka Drmaž Lavrič

    1.b

    kemija, biologija, naravoslovje

    darinka.drmaz@guest.arnes.si

    13. Anita Beguš

     

    svetovalna delavka

    anita.begus@guest.arnes.si

    14. Andrej Lapanje

     

    športna vzgoja

    andrej.lapanje@guest.arnes.si

    15. Jožica Medle

     

    umetnost, umetnostna zgodovina

    jozicamedle1@gmail.com

    16. Luka Novak

     

    fizika

    luka.novak@guest.arnes.si

    17. Anica Strojin

     

    geografija, zgodovina, umetnostna zgodovina

    anica.strojin@guest.arnes.si

    18. Slavica Šterk

     

    praktični pouk turizma, turizem

    slavica.sterk@guest.arnes.si

    19. Silvestra Zupančič

     

    angleščina

    silvestra.zupancic@guest.arnes.si

    20. Urška Mihelič

     

    matematika

    ursa.mihelic@guest.arnes.si

    21. Andreja Dvojmoč

     

    praktični pouk kuharstva, organizatorica prehrane

    andreja.dvojmoc@guest.arnes.si

    22. Simon Janša

     

    organizator  PUD-a

    simon.jansa@guest.arnes.si

    23. Polona Pegam

     

    italijanščina

    polona.pegam@guest.arnes.si

    24. Ivan Kočevar

     

    informatika

    ivan.kocevar@guest.arnes.si

    25. Robert Pečarič

     

    praktični pouk strežbe

    robert.pecaric@guest.arnes.si

    26. Rok Zupan

     

    praktični pouk strežbe

    rok.zupan1@guest.arnes.si

    27. Franci Mežič

     

    praktični pouk strežbe

    franci.mezic@gmail.com

    28. Toni Cimermančič

     

    praktični pouk kuharstva

    anton.cimermancic@guest.arnes.si

    29. Tatjana Ravnih

     

    praktični pouk kuharstva

    tatjana.ravnih@guest.arnes.si

    30. Sebastjan Repnik

     

    turizem, praktični pouk turizma

    sebastjan.repnik@gmail.com

    31. Jože Avsec

     

    zgodovina, sociologija, ravnatelj

    joze.avsec@guest.arnes.si

    32. Drago Košak

     

    prehrana v strokovnih modulih

    drago.kosak62@gmail.com