|   DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA

Nahajate se tukaj

    STROKOVNI DELAVCI ŠOLE

    STROKOVNI DELAVCI ŠOLE

    me in priimek

    Razrednik

    Poučuje

    E-naslov

    1. Marinka Bojanc

    1. a

    matematika

    marinka.bojanc@guest.arnes.si

    2. Anica Oblak Janko

    1. b

    praktični pouk kuharstva, organizatorica p.p.

    anica.oblak-janko@guest.arnes.si

    3. Maja Skubic Avsec

    2. a

    slovenščina, družboslovje, zgodovina

    maja.skubic-avsec@guest.arnes.si

    4. Marija Turk

    2. b

    knjižničarka, prehrana

    marija.turk1@guest.arnes.si

    5. Urška Mehle

    2. c

    slovenščina

    urska.mehle@guest.arnes.si

    6. Irena Gorše

    3. a

    angleščina, poslovno komuniciranje, družboslovje, sociologija

    irena.gorse@guest.arnes.si

    7. Alenka Lipej Kastrevec

    3. b

    ekonomija v strokovnih modulih

    alenka.lipej@guest.arnes.si

    8. Irena Jarc

    4. a

    nemščina

    irena.krevs@guest.arnes.si

    9. Katarina Teršar Zalar

    4. b

    športna vzgoja

    katarina.tersar-zalar@guest.arnes.si

    10. Anica Pajer

    5. a

    prehrana v strokovnih modulih

    anica.pajer1@guest.arnes.si

    11. Marjeta Dolinar

     

    praktični pouk kuharstva in strežbe

    marjetka.dolinar@guest.arnes.si

    12. Darinka Drmaž Lavrič

     

    kemija, biologija, naravoslovje

    darinka.drmaz@guest.arnes.si

    13. Anita Beguš

     

    svetovalna delavka

    anita.begus@guest.arnes.si

    14. Andrej Lapanje

     

    športna vzgoja

    andrej.lapanje@guest.arnes.si

    15. Jožica Medle

     

    umetnost, umetnostna zgodovina

    jozicamedle1@gmail.com

    16. Luka Novak

     

    fizika

    luka.novak@guest.arnes.si

    17. Anica Strojin

     

    geografija, zgodovina

    anica.strojin@guest.arnes.si

    18. Slavica Šterk

     

    praktični pouk turizma, turizem

    slavica.sterk@guest.arnes.si

    19. Silvestra Zupančič

     

    angleščina

    silvestra.zupancic@guest.arnes.si

    20. Urška Mihelič

     

    matematika

    ursa.mihelic@guest.arnes.si

    21. Primož Franko

     

    matematika

    primoz.franko@guest.arnes.si

    22. Igor Pavlin

     

    športna vzgoja, vzgoja za zdravje

    igor.pavlin1@guest.arnes.si

    23. Andreja Dvojmoč

     

    praktični pouk kuharstva

    andreja.dvojmoc@guest.arnes.si

    24. Simon Janša

     

    organizator  PUD-a

    simon.jansa@guest.arnes.si

    25. Polona Pegam

     

    italijanščina

    polona.pegam@guest.arnes.si

    26. Ivan Kočevar

     

    informatika

    ivan.kocevar@guest.arnes.si

    27. Robert Pečarič

     

    praktični pouk strežbe

    robert.pecaric@guest.arnes.si

    28. Rok Zupan

     

    praktični pouk strežbe

    rok.zupan1@guest.arnes.si

    29. Toni Cimermančič

     

    praktični pouk kuharstva

    anton.cimermancic@guest.arnes.si

    30. Tatjana Ravnih

     

    praktični pouk kuharstva

    tatjana.ravnih@guest.arnes.si

    31. Jože Kukman

     

    praktični pouk kuharstva

    joze.kukman@guest.arnes.si

    32. Franc Potočar

     

    praktični pouk strežbe

    franc.potocar@guest.arnes.si

    33. Sebastjan Repnik

     

    turizem

    sebastjan.repnik@gmail.com

    34. Jože Avsec

     

    zgodovina, sociologija, ravnatelj

    joze.avsec@guest.arnes.si

    35. Drago Košak

     

    prehrana v strokovnih modulih

    drago.kosak62@gmail.com